Způsob doručení

« v případě zaslání přepravní službou

je objednané zboží expedováno ze skladu do 2 pracovních dnů. Doba doručení se může měnit v závislosti na množství a vzdálenosti k místu dodání, ve většině případů do 2 pracovních dnů od převzetí přepravní službou. Objednatel je povinen při převzetí zkontrolovat neporušenost přebíraného zboží. Zjistí-li zjevné vady, zboží odmítne převzít a sepíše s přepravní službou zápis o reklamaci. Není-li poškození zjevné a k jejímu zjištění dojde až po vybalení zboží, je objednatel povinen následující pracovní den od převzetí, kontaktovat Dodavatele a vadu nahlásit.

  • V případě, že řidič přepravní služby sám není schopen zboží na určené místo vyložit, je Objednatel povinen přepravci pomoci s vyložením.
  • Naprostá většina zásilek je doručena určeným příjemcům mezi 9,00 a 14,00 hodin. K rozvozu jsou používána vozidla s nosností od 0,5 do 6 tun.
  • Rozvozoví řidiči jsou vybaveni odpovídající technikou pro složení zásilky z vozidla a následnou manipulací s ní.
  • Řidič standardně disponuje mobilním telefonem, prostřednictvím kterého odesílá SMS zprávy o zásilkách.

Zvláštní dodací podmínky (nutno objednat předem) – příplatky:

TOPTIME (dopolední doručení do 12:00) – příplatek ve výši 25% z tarifu
TOP-WEEKEND (sobotní doručení) – příplatek ve výši 50% z tarifu + 500,- Kč bez DPH paušál
TOP-PRIVAT (večerní doručení)
U zásilek překračujících maximální rozměry dle obchodní nabídky (D=3,5m.; Š=1,9m.; V=1,9m.) se účtuje příplatek 50%. Nad 3000 kg jsou ceny stanoveny dohodou.

« v případě osobního odběru

bude objednané zboží k vyzvednutí ve skladu smluvního partnera ADICO Holešovice, Bubenské nábřeží, Praha 7,  GPS souřadnice: Loc: 50°6’34.647″N, 14°27’23.516″E. O možném termínu odběru zboží (naskladnění) bude Objednatel informován prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky.

 

Kamion_long_big