Proč okna snadno

Proč okna snadno

Už žádné fronty a cestování.

Potřebujete–li zjistit cenu oken, dveří parapetů či jiného nabízeného příslušenství není nic snazšího. Nikam necestujete a neztrácíte s tím svůj drahocenný čas.

Cenu znáte okamžitě

Ano je tu skutečně tak! Nenutíme vás do žádných registrací. Vyplňování slevových kupónů či zasílání osobních dat, abychom vám poskytli další slevu jako ostatní… Za naše ceny se nestydíme.

Můžete si prostě vybrat, buď si nechat zaslat na Váš email nezávaznou kalkulaci, nebo přímo objednat. Cena je pro vás konečná.

Okna a dveře na míru

Díky použití speciálního konfigurátoru, jste architektem a projektantem zároveň. Nelimitujeme vás do výběru předvolených a často nevyhovujících tvarů či rozměrů

Okna jsou vždy vyráběná dle vašeho zadání, přesně na míru.

Vaše kalkulace je Vám k dispozici online 24 hodin denně.

Uvědomujeme si, že stavba či rekonstrukce bývá „živá“. Potřebujete upřesnit rozměry, barvy a tvar oken či provádíte jiné změny?

Nevadí.. Do vaší kalkulace se můžete kdykoliv vrátit a vše změnit bez nutnosti vytváření nové poptávky či kontaktu, prolinkem v zápatí námi zaslaného emailu.

Data jsou Vám tak k dispozici 365 dnů v roce, 24 hodin denně kdekoli na světě.

Nízké ceny výrobků

Nízká cena nemusí znamenat rovnou méně kvalitní! Ba naopak. Nabízíme Vám velmi kvalitní výrobek za nízkou cenu. Prostor nám k tomu dává obejití sítě obchodních zástupců a kamenných poboček.

Okna až domů

Vámi objednané výrobky přivezeme profesionální spediční firmou na adresu, kterou si sami určíte.

Umožňujeme Vám i osobní vyzvednutí a to zcela zdarma.