Jak vybrat plastová okna

Naše užitečné rady

Jak vybrat plastová okna

Jak vybrat plastová okna

může se to zdát jako nelehký úkol, ale nemusí to tak být, proto je tu pro vás pár užitečných rad jak vybrat plastová okna. Plastová okna jsou v ČR jedny z nejoblíbenějších, pořídíte je obvykle za nízkou cenu a výhodou je také jejich snadná údržba. Jedním z hlavních parametrů u výběru oken, na které je třeba se zaměřit je počet komor.

U nás najdete 6-ti komorová okna (v šířce 70 mm). Čím víc komor tím lépe. Komory nám zlepšují tepelné vlastnosti okna a pomáhají nám přidat na pevnosti.

Další volbou je typ zasklení, dvojsklo nebo trojsklo, případně sklo bezpečnostní. Standartní nabízené dvojsklo tvoří dvě tabule skla spojené izolačním rámečkem. Prostor mezi skly je vyplněn plynem, který zlepšuje izolační vlastnosti. Izolační dvojsklo je nejpoužívanějším typem zasklení. Bezpečnostní sklo je obvykle tvořeno použitím bezpečnostní fólie uvnitř izolačního dvojskla či trojskla.

Plastová okna můžeme vybírat i podle vzhledu okenního křídla, nebo barvy provedení (takzvaného dekoru). V nabídce máme zaoblené nebo rovné provedení křídla. Zaoblený typ profilu je v dnešní době hodně oblíbený pro svoji elegantnost a nadčasový design. Standardní barva okna je bílá. Dekor je fólie, která nám může napodobit barvu dřeva či jinou barvu. Dekor může být použitý na obou stranách profilu okna (zvenčí a zevnitř), nebo pouze na jedné z nich. Jako užitečnou informaci můžeme zmínit, že okna od nás mají bezpečností pojistku proti chybné manipulaci, takže při špatné manipulaci s okenní kličkou na vás okno nikdy nevypadne.

 

Ceník plastových oken

,,OKNA SNADNO“ ceník plastových oken NEPOTŘEBUJE! Na našich stránkách naleznete online bezplatnou kalkulaci, kterou si snadno uděláte v pohodlí domova. U nás nic nehledáte v nepřehledných tabulkách a cenovou nabídku si zdarma odešlete na svůj e-mail.
V kalkulaci naleznete všechny podrobné informace.

 

Jak vybrat plastová okna na míru

Každý při výběru oken může postupovat úplně jinak. Pro někoho je rozhodující vzhled, pro někoho cena, nebo technické parametry. My vám můžeme nabídnout kombinaci všeho. Tisíce možností oken a dveří. U nás si můžete zvolit, jak barevné kombinace oken uvnitř, tak z venku.

Různé variace skel a dekorů dřeva přímo z výroby. Jedním kliknutím na obrázek si zvolíte otvíravost oken či balkonových dveří. Další výhodou je možnost okna opatřit žaluziemi, parapetem nebo sítí proti hmyzu. Jako doplňkový sortiment na našem e-shopu můžete najít vše, co k montáži oken budete potřebovat.

Okna

Jak vybrat plastová okna

Bezplatná online kalkulace vám sama navrhne přesný počet kusů doplňkového sortimentu k montáži, jako jsou např. kotvy, turbošrouby, montážní pěna atd. U nás si plastová okna na míru vytvoříte celá dle svých představ a se vším všudy!

Pokud si i přes to nebudete vědět rady, můžete nás kontaktovat na naši zákaznickou linku, kde jsme vám k dispozici od 9:00 do 17:00 každý pracovní den. Popřípadě se můžete obrátit na náš kontaktní e-mail. Naše webové stránky obsahují mnoho užitečných rad a informací jak s okny zacházet, jak je namontovat a správně udržovat.